مشاوره و سفارش

مایع دستشویی

مایع دستشویی با شکستن روغن به ذره های های کوچکتر کار می کند، بنابراین می تواند با آب مخلوط شود. مواد شوینده و مایع دستشویی به همین شیوه کار می کنند و مکانیزم اصلی آن ها همین است ، البته با فرمولاسیون متفاوت ، زیرا مواد شوینده تولید شده از مولکول های بسیار متفاوتی ساخته شده اند.

پودر لباسشویی

این ماده پودری سفید رنگ می باشد و از دسته فسفات های متراکم محسوب میگردد این ماده یکی از سازنده های مهم در صنایع شوینده است. سازنده ها اجزای عمده پودر ها و مایعات شوینده را شامل شده و باعث افزایش کارایی شستشو سورفاکتانها می شوند.

مایعات جرمگیر

محلول شوینده جرم گیر خاصیت ضد کف دارد که برای استفاده در دستگاه های تخصصی شستشوی کف بسیار حائز اهمیت می باشد. این شوینده مخصوص کف به دلیل خنثی بودن آسیب کمتری به دستگاه و کاربر وارد می کند. همچنین استفاده از این مواد شوینده مخصوص کف بسیار مقرون به صرفه است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع پودر لباسشویی300 گرم تا 25 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
مایعات دستشویی و ظرفشویی700 گرم تا 220 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
انواع شامپو25 گرم تا 220 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
مایعات جرمگیر و سفیدکننده500 گرم تا 220 کیلوگرمسفارشیموجودتماس بگیرید
انواع صابون12 گرم تا 230 گرم سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

chiratrade@

ایمیل

info@chiradetergent.com

 درباره ما:

شرکت شوینده بهداشتی چیرا در سال 1394 با مدیریت واحد در راستای تجارت عمده مواد شوینده بهداشتی ، مواد اولیه شیمیایی و معدنی به منظور تأمین نیازهای مشریان بازار های داخلی و صادراتی فروش گسترده و فعالیت خود را آغاز کرد که از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد شوینده با قیمت مناسب ، کیفیت بالای محصول ، تحویل به موقع کالا و شرایط حمل و نقل عالی ، رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتبار زیادی را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه ما محسوب می‌گردد . شادمانیم که با فعالیت مستمر ، به سهم خود توانسته‌ایم در چرخه اقتصاد کشورمان در زمینه فروش و رونق تولید کارخانه‌های کشور ایران در بخش صنعت و معدن ایفای نقش مثبت نمائیم 

شرکت شوینده بهداشتی چیرا

مدیر مجموعه چیرا : مهندس وحید رشیدی

تاجر بین المللی مواد شوینده بهداشتی

Call Now Buttonتماس بگیرید