شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید پودر رختشویی دستی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب بهترین پودر رختشوییقیمت جدید پودر رختشویی دستی

کارخانه تولید پودر رختشویی دستی، این نوع از مواد شوینده را با ترکیب چندین ماده می سازد و به شکل فله ای و یا بسته بندی شده، عرضه می کند. این محصولات علی رغم این که امروزه بیشتر از ماشین های لباسشویی استفاده می نمایند، باز هم مشتریان زیادی دارد و شرکت های متعددی نیز در کار ساخت پودرهای دستی می باشند.

کارخانه تولید پودر رختشویی دستی

راهنمای انتخاب بهترین پودر رختشویی

راهنمای انتخاب بهترین پودر رختشویی یکی از شوینده های قدیمی و بسیار کاربردی، پودر لباسشویی است که در حال حاضر در دو نوع اصلی مخصوص ماشین و دستی تولید می شوند. اما چه نوع پودری مناسب است؟ در زمان خرید به چه مواردی باید توجه کنیم؟ در این بخش به نکاتی می پردازیم که در واقع راهنمای انتخاب بهترین پودر رختشویی می باشند:

  • مهمترین مسئله این است که کاملاً لباس ها را تمیز کند.
  • هر نوع چربی و لکه را از بین برده و کاملاً پوشاک را سفید نماید.
  • باعث از بین رفتن نرمی و لطافت لباس نگردد.
  • رایحه خوبی داشته باشد.
  • برای بدن حساسیت ایجاد نکند.

البته نوع دستی باید ویژگی های دیگری هم داشته باشد؛ مثلاً وقت زیادی را برای شستشوی در بر نگیرد و سریع بتواند لباس ها را تمیز کند. همچنین اگر بدون دستکش از آن استفاده کردیم، باعث خشکی و یا ترک برداشتن پوست نشود.

در هر حال، این محصولات امروزه در برندهای متعددی ارائه می شوند. همچنین اغلب ما مشاهده می کنیم که در بسته بندی هایی از جنس مقوایی و پلاستیکی در وزن های متفاوت ارائه می شوند. در حین تهیه چنین پودرهایی، توصیه می کنیم که به موارد ذکر شده، توجه نمایید.

قیمت جدید پودر رختشویی دستی

قیمت جدید پودر رختشویی دستی کارخانه پودر رختشویی، اصلی ترین مرجع ارزش گذاری محصول می باشد و با در نظر گرفتن فاکتورهای متنوع، پودرها را در قیمت های گوناگونی عرضه می کند. اما با نگاهی به قیمت جدید پودر رختشویی دستی، مشاهده می نماییم که تغییرات زیادی نسبت به سال گذشته در آنان ایجاد شده است.

این موضوع البته ربط بسیاری به تحولات اقتصادی کشور دارد؛ البته نباید از موارد دیگری هم به آسانی عبور کنیم، مثلاً این که برندهای بی ‌شمار، در کیفیت های متنوعی محصول را می سازند و از ترکیبات مختلفی در این عرصه کار می گیرند که باعث می شود روی قیمت ها تاثیر مستقیمی بگذارد.

از سوی دیگر، به موضوع نوع بسته بندی شده و یا فله ای هم باید اشاره نمود که پودرهای کیلویی یا فله ای، با قیمت های مناسب تری ارائه می گردند. از این موضوع نیز نمی توان چشم پوشی کرد که خرید به شکل عمده می تواند باعث کاهش نرخ پودرهای رختشویی گردد.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید