شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید شیشه شور الکل دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

تهیه بهترین  شیشه شور الکل دارخرید انواع شیشه شور الکل دار

برای شستن سطوحی مثل شیشه و سطح یک دست و صاف راه های مختلفی آزمایش شده است و دانشمندان در صنعت شیمی و تولید یک فرمول برای شیشه شور اقدامات زیادی را انجام داده اند.

یکی از مهمترین اقدامات لازم در خصوص تولید یک شیشه شور الکل دار این است که حین استفاده از شیشه شور خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز داشته باشد .در این زمینه کارخانه های متعددی نسبت به تولید این محصول اقدام کرده اند.

کارخانه تولید شیشه شور الکل دار

تهیه بهترین  شیشه شور الکل دار

تهیه بهترین  شیشه شور الکل دار

در تهیه شیشه شور چه به صورت الکل دار و یا ساده باید برخی نکات خیلی مهم را مد نظر قرار داد داشتن الکل در محلول شیشه شور فقط باعث ضد عفونی کردن سطوح نمی شود بلکه با وجود الکل در این گونه محلول ها از بخاری که روی سطح شیشه به وجود آمده نیز جلوگیری می کند . 

بخاری به وجود آمده از شستن شیشه را باید به طریقی از بین برد که داشتن مقداری دوز الکل در این محلول مشکل را به راحتی حل می کند . داشتن الکل خاصیت های بسیاری در این محلول دارد مثلا کمک می کند که اگر سطح دارای چربی باشد به راحتی پاک شود . 

برای اینکه یک محلول شیشه شور الکل دار یا غیر الکل دار از هم تشخیص داده شود از رنگ و یا اسانس های مختلف در آخرین مرحله تولید استفاده می شود . در حال حاضر بهترین شیشه شور الکل دار شیشه شوری است که ضمن پاک کردن سطح از لک ازهر گونه چربی و غبار نیز جلوگیری کرده و در مصرف شیشه ماشین از یخ زدن شیشه یا خراب شدن هر قسمتی از آن جلوگیری کند . برای خرید شیشه شور خوب انواع مختلفی در بازار یافت می شود .

خرید انواع شیشه شور الکل دار

خرید انواع شیشه شور الکل دار

در حال حاضر شیشه شور های مختلفی در بازار موجود می باشد که می توان به راحتی انتخاب کرد البته ناگفته نماند که شیشه شور های با خاصیت نانو به بازار عرضه شده اند که بعد از استفاده از شیشه شور تا مدت ها گرد و غبار روی سطح شیشه دیده نمی شود . البته خاصیت نانو فقط این موضوع نیست که در این بحث نمی گنجد.

البته انواع شیشه شور مختلفی وجود دارد مثلا الکل دار و یا ساده،دارای اسانس باشد و یا رنگ خاصی داشته باشد یکی از مهمترین آیتم های تولید در شیشه شور الکل دار حفظ سلامت مصرف کننده می باشد.

برای حفظ سلامت مصرف کننده کارخانه های تولید شیشه شور باید نکات مهمی را مد نظر قرار داده  و تولید این محصول نباید به سلامت جامعه آسیب برساند و بدلیل استفاده در محیط های گوناگون مثل شیشه های ماشین یا شیشه های پنجره منازل و یا سطوحی مثل آینه تمام نکات ایمنی و بهداشتی باید رعایت شود . 

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید