شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واحد فروش مایع سفید کننده لباس

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده صحیح از مایع سفید کننده لباسقیمت روز مایع سفید کننده لباس

شست و شوی البسه از فعالیت های رایج خانم های خانه دار در طول روز است که با کمک گرفتن از مواد شوینده می توانند این کار را به نحو احسنت انجام دهند. در این زمینه مواد دیگری چون مایع سفید کننده لباس نیز کارایی بسیار دارد که فروش شان به منظور دسترسی بهتر به طرق مختلف و به طور عمده انجام می شود.

واحد فروش مایع سفید کننده لباس

استفاده صحیح از مایع سفید کننده لباس

استفاده صحیح از مایع سفید کننده لباس به مراحل شست و شوی لباس وقتی دقت می کنیم مشاهده می شود که پودر های لباسشویی در این زمینه نقش مهمی دارند. اما در این میان لک هایی هستند که با پودر ها از بین نمی رود و در اینجا است که نیاز به مایع سفید کننده لباس احساس می شود.

به مواد مورد نظر اصطلاحا وایتکس می گویند که در اصل نام یک شرکت فعال در این زمینه می باشد که در بازار این مواد سفید کننده با همین عنوان معروف شده اند. محصولات مورد نظر به طور کلی در سه نوع سفید کننده کلرین، سفید کننده اکسیژن، سفید کننده هیدروژن پراکسید هستند که هر کدام قدرت پاک کنندگی خاص خود را دارند.

مایع سفید کننده لباس در همه نوع البسه به کار برده می شود ولی در این مورد افراد باید به نکاتی توجه کنند تا این مواد در کیفیت رنگ و جنس پارچه تاثیر نگذارند. در زمان استفاده از سفید کننده ها مراحل مختلفی مد نظر است که در ادامه مطلب ذکر می کنیم:

  1. از سازگاری لباس با مواد سفید کننده مطمئن شوید.
  2. دمای مطلوب برای شست و شو  را بدانید که این مورد اغلب روی پارچه و یا مارکی که به لباس وصل است درج شده است.
  3. وایتکس را اضافه کنید و بگذارید چند دقیقه ای لباس در این محلول غوطه ور باشد.
  4. لباس را با پودر لباسشویی شسته و آبکشی نمایید.

بعد از اینکه مایع سفید کننده وایتکس را اضافه می کنید نگذارید زیاد لباس در محلول بماند، زیرا ممکن است در رنگ آنها تغییراتی ایجاد کند.

قیمت روز مایع سفید کننده لباس

قیمت روز مایع سفید کننده لباس مایع سفید کننده لباس با نام برند های مختلفی عرضه می گردد که هر کدام سطح کیفی خاصی دارند. با این وجود محصولات را با قیمت های متفاوتی می توان تهیه کرد.

در روند قیمت گذاری پارامتر های بسیاری موثر است که از این موارد می توان به وزن، بسته بندی، روش فروش و تولید کننده اشاره کرد. از نمونه محصولات پرفروش می توان به مایع سفید کننده 4 لیتری اشاره کرد که اغلب برای رفع نیاز خریداران به طور عمده مورد داد و ستد قرار می گیرد تا دسترسی به آنها آسان تر شود.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید