شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش مایع ظرفشویی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی اجمالی با مایع ظرفشویی عمدهمرکز خرید مایع ظرفشویی عمده

بهترین ارمغان مایع ظرفشویی به انواع ظروف کثیف و آلوده که در اثر پخت و مصرف غذا به این شکل درآمده اند، تمیزی و درخشندگی است. اما همین مایع شوینده که تبدیل به پرکاربردترین محصولات روزمره، بخصوص در آشپزخانه شده، حالا در بزرگترین مرکز فروش مایع ظرفشویی عمده، به اشکال مختلفی ارائه می گردد که از آن جمله می توان به مایع ظرفشویی فله ای اشاره کرد که محصولی کاملاً مقرون به صرفه و عالی به شمار می آید.

مرکز فروش مایع ظرفشویی عمده

آشنایی اجمالی با مایع ظرفشویی عمده

آشنایی اجمالی با مایع ظرفشویی عمده مایع ظرفشویی یا همان ریکا از محصولات شوینده و بهداشتی بسیار کاربردی ای است که اگر نباشد، تمیزی و پاکیزگی ظروف، امکانپذیر نبوده و هر روز ظرف کثیف روی هم انباشته می شود و این روند تا جایی پیش می رود که دیگر ظرفی برای استفاده باقی نمی ماند.

این موضوع نشان از اهمیت مایع ظرفشویی داشته و نشان می دهد که با چه محصول کاربردی ای روبرو هستیم که با آن می توان سریعاً آلودگی موجود در ظروف را تبدیل به پاکی و تمیزی نمود.
در واقع این مایع شوینده که کف زا می باشد و همراه تمامی ظرف ها است، دارای ویژگی های مشخصی است که اگر بخواهیم به چند مورد از آنها اشاره کنیم، شامل موارد زیر خواهند شد:

  1. با توجه به ترکیباتی مانند نانیونیک، آمفوتریک و آنیونیک که به عنوان فرمول شیمیایی این محصول محسوب می شوند، قادرند تا چرک و چربی را از روی انواع ظروف بزدایند.
  2. دارای پی اچ خنثی بوده و در نتیجه از سوزش دست ها جلوگیری خواهند کرد.
  3. کف ناشی از این مایع به آسانی از روی ظروف پاک می شود.
  4. به جای اینکه حساسیت برای فرد مصرف کننده ایجاد کند، یا رایحه خوشی که دارد، حس خوشایندی را به وجود می آورد.

مرکز خرید مایع ظرفشویی عمده

مرکز <a href=خرید مایع ظرفشویی عمده” class=”img-responsive aligncenter”> اگر به مرکز خرید مایع ظرفشویی عمده مراجعه نموده و قصد سفارش این محصول را داشته باشید، روبرویتان گزینه های متنوعی از این محصول را قرار خواهند داد که هر یک از آنها می توانند برای انتخاب مناسب باشند که در آخر بستگی به شما دارد که بخواهید کدامیک از آنها را برگزینید:

  1. مایع ظرفشویی مخصوص آب گرم و سرد: نوعی ژل ظرفشویی است که هم برای آب سرد و هم برای آب گرم به صورت جداگانه فرموله گشته و قیمت فروش آن نسبت به مایع‌های معمولی، کمی بیشتر می باشد.
  2. مایع ظرفشویی فسفاته: این محصول از بهترین ترکیب موجود یعنی فسفات برخوردار بوده و در نتیجه در بخش هایی که دارای آب آلوده اند، می تواند هم منجر به نابودی جلبک‌ها شده و هم چربی های سرسخت روی ظروف را در کسری از ثانیه از بین ببرد.
  3. مابع ظرفشویی معمولی: انواع آلودگی های معمولی را از بین برده و دارای سازگاری با دمای آب معمولی نیز است که قیمت آن در مقایسه با سایر مایع های ظرفشویی، کمتر و از این رو دارای متقاضیان بیشتر می باشد.
  4. مایع ظرفشویی سورفاکتانت: از کیفیت خیلی خوب و البته قیمت بیشتر برخوردار است، اما بزرگترین حُسن آن این است که قدرت خوبی در از بین بردن فوری چربی ها را داراست.
مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید