شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید مایع تیره شوی 1000 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کامل مایع تیره شوی 1000 گرمیقیمت روز مایع تیره شوی 1000 گرمی

مایع تیره شوی را می توان از جمله محصولات به حساب آورد که در سال های اخیر با استقبال بی نظیر مصرف‌ کنندگان مواجه شده است.
مرکز خرید مایع تیره شوی 1000 گرمی با عرضه گسترده این محصول در سراسر کشور، این امکان را به وجود آورده است که مصرف کنندگان مختلفی مانند مانند مصرف کنندگان عمده و خرده بتوانند بهترین نوع محصول مورد نیاز خود را تهیه و مورد استفاده قرار داد.

مرکز خرید مایع تیره شوی 1000 گرمی

مشخصات کامل مایع تیره شوی 1000 گرمی

مشخصات کامل مایع تیره شوی 1000 گرمی مایع تیره شوی 1000 گرمی را می‌توان از جمله محصولاتی به حساب آورد که در سال های اخیر به واسطه دارا بودن ویژگی ها و مشخصات مانند موارد زیر با استقبال بسیاری از مصرف کنندگان انواع مایع شوینده مواجه شده است.

موارد مصرف: از محصولات به دلیل دارا بودن فرمولاسیون خاص و پیچیده ای که توسط شرکت تولید کننده مورد استفاده قرار می گیرد امکان شستشوی لباس های تیره را با کمترین میزان آسیب به بافت البسه به وجود می آورند.
همچنین شرکت‌های تولید کننده تلاش کردند تا مایع تیره شو را به‌ گونه‌ای تولید نمایند که امکان شستشوی مناسب تمام البسه تیره رنگ به واسطه آن فراهم شده باشد.

نوع بسته بندی: از نکات دیگری که معمولاً در هنگام استفاده از مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی حائز اهمیت قرار می گیرد نوع بسته بندی این محصول محسوب می گردد.
باید یادآور شد که شرکت تولید کننده این نوع از محصول را در ظروف ۱۰۰۰ گرمی تولید می کند تا مصرف کنندگان بتوانند به راحتی مقادیر قابل توجهی از مایع تیره شو را جهت شستشو های انواع متفاوت لباس های تیره در دسترس داشته باشد.

موارد دیگری مانند قابلیت شستشو در دمای متفاوت، عدم آسیب رسانی به بافت البسه، سازگاری با پارچه های مختلف، مقرون به صرفه بودن آن نسبت به سایر محصولات هم نظیر مواردی از این دست را می‌توان از جمله مشخصات دیگر مایع تیره شوی به حساب آورد.

قیمت روز مایع تیره شوی 1000 گرمی

قیمت روز مایع تیره شوی 1000 گرمی قیمت مایع تیره شوی معمولاً به واسطه مواد اولیه به کار رفته در خط تولید این نوع از محصول و همچنین نوع بسته بندی انجام گرفته توسط شرکت تولیدکننده می‌توانند در رنج های گوناگونی قرار داشته باشد.
البته باید یادآور شد مواردی مانند عرضه مستقیم این سود توسط مرکز فروش مایع تیره شوی، وارداتی و یا تولید داخل بودن محصول، آنزیم های موجود در فرمول مایع شوینده و مواردی از این دست نیز بر روی قیمت مایع تیره شوی تاثیر مستقیمی خواهند داشت.

شما نیز اگر نیازمند دسترسی به انواع متفاوتی از این محصولات مانند مایع تیره شوی هستید می توانید بهترین نوع محصول مورد نظر خود را از طریق بخش فروش همین مجموعه با کمترین قیمت موجود در بازار تهیه و مورد مصرف قرار دهید.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید