شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 6 =

مرکز پخش مایع سفید کننده سینک ظرفشویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مایع سفید کننده سینک ظرفشویینکاتی مورد نظر برای خرید مایع سفید کننده۱ ــ غلظت مناسب با توجه به سطح سینک ظرفشویی:۳ ترکیبات مایع سفید کننده سینک ظرفشویی:چگونه از مایع سفید کننده سینک ظرفشویی استفاده کنیم ؟خرید مایع سفید کننده سینک ظرفشویی :
مایع جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی

آیا شما نیز از کثیفی سینک ظرفشویی خود ازار می بینید؟ آیا سینک ظرفشویی شما نیز رسوب گرفته است و قادر به تمیز کردن آن نیستید؟ ما به شما خرید مایع سفید کننده سینک ظرفشویی را پیشنهاد می کنید، شاید برای بار اول باشد که اسم این محصول را شنیده اید زیرا این محصول یکی از محصولات ویژه شرکت ما برای صادرات است و خرید و فروش آن تنها در برخی از فروشگاه ها انجام می شود، اگر شما دارای یک فروشگاه یا یک رستوران هستید و به قصد به خرید عمده این محصول داشته باشید قابل ذکر است که این محصول با قیمت کمتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مایع سفید کننده سینک ظرفشویی یکی از بهترین نمونه های محصولات برای صادرات ما مخصوص برای تمیز کردن سینک ظرفشویی با کمترین قیمت می باشد، همانطور که اطلاع دارید بین سطوح آشپزخانه یکی از سطح هایی که تا حد بالایی مورد توجه قرار می گیرد سینک ظرفشویی است و به همین دلیل باید زردشدگی آن و ایجاد رسوب در آن جلوگیری کرد، در ادامه با برای جلوگیری از ایجاد رسوب و زردی در سینک ظرفشویی همراه باشید.

مایع سفید کننده سینک ظرفشویی

مایع سفید کننده دستشویی

مایع سفید کننده سینک ظرفشویی یکی از بهترین محصولات تولیدی است که از هیچ گونه بوی ناخوشایندی برخوردار نیست بلکه از ویژگی های آن می توان به استفاده بسیار راحت ، رایحه های خوشبو ، براق کننده سطوح سینک، از بین برنده رسوب، از بین برنده چربی سینک، بی رنگ کننده لکه های موجود روی سینک و… اشاره کرد زیرا غلظت ترکیبات موجود در این مایع سفید کننده بسیار بالا بوده است و در عین حال هیچ گونه آسیبی به ساختار سینک ظرفشویی شما وارد نمی کند.

نکاتی مورد نظر برای خرید مایع سفید کننده

مایع سفید کننده سطوح

۱ ــ غلظت مناسب با توجه به سطح سینک ظرفشویی:

شما با توجه به اینکه می خواهید سینک ظرفشویی را با ماده سفید کننده تمیز کنید باید یک مایع سفید کننده با غلظت بالا خریداری کنید زیرا این سطح دارای لکه های بسیار سخت و قوی می باشد و همین حین دارای لکه های چربی نیز می باشد به همین دلیل اگر غلظت سفید کننده کم باشد نمی تواند چربی و رسوب های موجود در سینک را از بین ببرد.

پیشنهاد می کنیم برای تمیز نگه داشتن سینک خود به صورت مکرر و هر چند روز یک بار از مایع سفید کننده سینک ظرفشویی استفاده کنید زیرا لکه های موجود در سینک ظرفشویی با گذشت مرور زمان سخت تر می شوند و از بین بردن آنها نیز سخت تر می شود اما اگر شما به صورت مکرر از مایع سفید کننده استفاده کنید، لکه ها در زمان به وجود آمدن از بین می روند و ماندگاری پیدا نمی کنند.

۲ ــ قیمت :

مسلما قیمت یکی از عامل های اصلی خرید و فروش و صادرات به شما می اید، شما زمانی خرید انجام می دهید که هزینه مناسبی را برای آن پرداخت کنید، همانطور که اطلاع دارید مواد شوینده و مخصوصا سفید کننده ها با توجه به عوامل متفاوتی مانند غلظت، حجم موجود، ترکیبات سفید کننده و… از قیمت متفاوتی برخوردار هستند و نمی توان یک هزینه معین برای آنها تعیین کرد.

۳ ترکیبات مایع سفید کننده سینک ظرفشویی:

ترکیبات یکی از مهم ترین معیار های وجود یک سفید کننده می باشند، ترکیبات تشکیل دهنده ویژگی های اصلی، خصوصیات و اسیب های یک ماده شمرده می شوند، قبل از اینکه خرید سفید کننده سینک ظرفشویی انجام دهید باید تصمیم بگیرید که سفید کننده رقیق می خواهید یا غلیظ و سپس بخش مواد سازنده و میزان آنها را روی سفید کننده مطالعه کنید.

چگونه از مایع سفید کننده سینک ظرفشویی استفاده کنیم ؟

صابون مایع گیاهی

برای استفاده از مایع سفید کننده روش خاصی وجود ندارد تنها باید دقت داشته باشید که بهه هیچ عنوان دست های شما یا هر کجا از پشت شما با سفید کننده برخورد نداشته باشد زیرا ممکن است در صورت غلیظ بودن ماده دچار سوختگی سطحی شود.

در ابتدا لکه های مورد نظر خود را روی سینک ظرفشویی انتخاب کنید و سپس مایع پاک کننده را به میزان مورد نظر با توجه به مقدار غلظت مایع روی لکه مورد نظر بپاشید، در این بخش از کار شما باید چند دقیقه صبر کنید و پس از آن مکان مورد نظر را با آب شستشو کنید.

به یاد داشته باشید که مدت زمان مورد نیاز برای ماندگاری سفید کننده روی سینک نیاز است زیرا در این مدت زمان ترکیبات سفید کننده بر روی لکه اثر گذاشته و باعث بی رنگ شدن آن می شوند به همین دلیل لکه ضعیف شده و زمانی که شما سینک را با آب شستشو می کنید لکه از روی سینک بلند می شود.

خرید مایع سفید کننده سینک ظرفشویی :

خرید مایع ظرف شویی عمده

همانطور که در ابتدای متن برای شما بیان شد با توجه به ویژه بودن این محصول و خرید و فروش آن تنها در یک سری فروشگاه های خاص شما به راحتی نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید و تنها درصورت خرید از سایت ما قادر به خرید آن خواهید بود، البته قابل ذکر است که شرکت ها دیگر نیز به تولید این محصول پرداخته اند اما ترکیبات این محصول بسیار خاص می باشد و شرکت ما تضمین کننده کیفیت کامل و بالای این محصول برای صادرات است.

شما می توانید با ورود به بخش خرید محصولات ما تمامی محصولات را علاوه بر مایع سفید کننده سینک ظرفشویی با تمامی ویژگی ها و ترکیبات و موجود و غلظت مشاهده کنید، هر محصول نسبت به ترکیبات و غلظت دارای قیمت متفاوتی برای خرید و فروش می باشد اما قابل ذکر است که قیمت در نظر گرفته شده توسط شرکت ما برای فروش محصولات شوینده از دیگر شرکت ها بسیار کمتر می باشد.

 

مدیر مجموعه چیرا : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 4 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید