شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز مایع دستشویی 10 لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مایع دستشویی 10 لیتری ایرانیمرکز خرید مایع دستشویی 10 لیتری

لیست قیمت مایع دستشویی 10 لیتری را می توان از نمایندگی های معتبر سراسر کشور اخذ نمود. خرید عمده مایع دستشویی 10 لیتری با نرخ نازلتری صورت می گیرد. مایع دستشویی ایرانی را می توانید از مراکز عمده فروشی به صورت عمده خریداری نمایید.

قیمت روز مایع دستشویی 10 لیتری

انواع مایع دستشویی 10 لیتری ایرانی

<a href=انواع مایع دستشویی 10 لیتری ایرانی” class=”img-responsive aligncenter”>

مناسب ترین مایع ظرفشویی باید دارای ویژگی های زیر باشد :

• مایع ظرفشویی باید قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد. بخاطر کاربرد مخلوطی از سورفکتانت های آنیونیک، نانیونیک و آمفوتریک در فرمول شیمیایی مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها سریع و کامل از روی سطوح پاک می شوند.

• مایع ظرفشویی باید غلیظ و با صرفه باشد. مایع ظرفشویی بخاطر کاربرد الکترولیت ها و سورفکتانت ها و آلکانول آمیدها، باید غلظت زیادی داشته باشد. 

• مایع ظرفشویی باید قدرت کف کنندگی زیادی داشته باشد. بخاطر کاربرد مواد پایدار کننده کف و زیاد کننده غلظت، مانند آلکانول آمیدها، کف تشکیل شده، پایدار می باشد.

• مایع ظرفشویی باید pH خنثی داشته باشد و باعث سوزش پوست دست نشود. pH مایع ظرفشویی خنثی می باشد و بخاطر وجود سورفکتانت آمفوتریک، باعث کاهش حساسیت پوستی می شود.

• مایع ظرفشویی باید به راحتی با آب کشی ظروف پاک شود. کف تولید شده روی ظروف باید به آسانی پاک گردد.

• مایع ظرفشویی دارای رایحه خوش است که هنگام مصرف متصاعد می شود. به همین علت در هنگام مصرف مایع ظرفشویی، احساس خوبی برای فرد مصرف کننده ایجاد می شود.

نمایندگی های زیادی در سراسر کشور اقدام به عرضه این محصول می کنند. خرید از نمایندگی ها این مزیت را دارد که کالایی با کیفیت دریافت می کنید.

 

مرکز خرید مایع دستشویی 10 لیتری

مرکز <a href=خرید مایع دستشویی 10 لیتری” class=”img-responsive aligncenter”> مرکز خرید مایع دستشویی 10 لیتری این کالا را با کیفیت بسیار مطلوب و قیمتی مناسب ارائه می دهد.

نمایندگی مایع دستشویی 10 لیتری در بازار، یک مرجع مطمئن می باشد؛ چون که این نمایندگی ها عرضه کالای خود را با تضمین انجام می دهند.

در کنار این، نمایندگی ها را می شود در کار های گوناگونی مشغول دید که عبارتند از خرید و فروش عمده، پخش و توزیع و پذیرش سفارش مشتریان.

خرید انواع مایع دستشویی ده لیتری باکیفیت مرغوب را در شهر های مختلفی از کشورمان شاهد هستیم و علاوه بر این معاملات زمینه برای صادرات شان نیز فراهم می آید که سود دهی ها را دو چندان می کند.

 در این سایت می توانید مایع دستشویی 10 لیتری را با نرخی مناسب و مرغوبیتی بی نظیر سفارش دهید تا در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی کامل شود. برای اطلاع از لیست قیمت با مدیران فروش سایت در رابطه باشید.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید