شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید پودر لباسشویی 10 کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید پودر لباسشویی 10 کیلوییتوزیع عمده پودر لباسشویی 10 کیلویی

در بازار پودرهای لباسشویی زیادی وجود دارد که هر کدام دارای  کیفیت جدا گانه ای است. این پودر لباسشویی دارای قدرت پاک کنندگی فوق العاده بالایی است و میتواند لباسها را با هر لکه ای پاک کند.

پودر لباسشویی 10 کیلویی دارای قدرت پاک کنندگی و لکه بری لباسها با قیمت مناسب فروخته می شود. این پودر دارای ترکیباتی است که در اثر تماس به دست آسیب نمی رساند.

قیمت <a href=خرید پودر لباسشویی 10 کیلویی” class=”img-responsive aligncenter”>

نحوه تولید پودر لباسشویی 10 کیلویی

نحوه <a href=تولید پودر لباسشویی 10 کیلویی” class=”img-responsive aligncenter”> ما برای تولید پودر لباسشویی ۱۰ کیلویی بهترین ترکیبات را به کار برده ایم و این پودر را با کیفیت بالا آماده کرده ایم. مشتریان می توانند برای اطلاع از توزیع پودر لباسشویی و قیمت آن با مشاورین ما در این زمینه تماس گرفته و اطلاعات مورد نظرشان را به دست آورند. این پودر دارای بهترین آنزیم ها و فرمول می باشد و میتواند انواع لباس ها را با هر نوع لکه ای تمیز کند.

این نوع پودر جدا از قدرت پاک کنندگی دارای رایحه ای خوش است. بعد از اینکه لباس ها شسته می شوند و خشک می شوند عطر خوبی به مشام میرسد. به طور کلی یک پودر لباسشویی خوب باید دارای ویژگی های باشد تا آن پودر را به عنوان پودر خوبی معرفی کند؛

اول اینکه این نوع پودر باید قدرت لکه بری خوبی داشته باشد و دوم اینکه این نوع پودر باید کف متعادل تولید کند تا از درب لباسشویی بیرون نریزد و باعث آلودگی اطراف نشود سوم اینکه به الیاف لباس ها آسیب نرساند چهارم اینکه همه قسمت های لباس مخصوصاً یقه و مچ لباس ها را تمیز بشوید و دارای رایحه ای خاص باشد و بعد از خشک شدن لباس ها این رو به مشام ما برسد.

این نوع پودر دارای مهر استاندارد و مجوز از وزارت بهداشت است و به پوست آسیب نمی رساند. شما با خرید این پودر کیفیت را مشاهده خواهید کرد. بعد از شستن لباس های خود با این نوع پودر از پاکیزگی لذت خواهید برد.

توزیع عمده پودر لباسشویی 10 کیلویی

توزیع عمده پودر لباسشویی 10 کیلویی ما پودر لباسشویی صادراتی را که در بسته های ده کیلویی آماده شده است به صورت عمده توزیع می کنیم. خریدارانی که قصد دارند از این نوع پودر به صورت کلی تهیه کنند می توانند با ما تماس بگیرند و هر چه سریعتر سفارش خود را ثبت کنند ما این نوع پودرها را با قیمت مناسب توزیع خواهیم کرد.

شما شاهد بهترین پودرهای با کیفیت خواهید بود.د شما پودرهایی را خواهید خرید که دارای کیفیت بالا هستند و می توانند لباس های شما را به بهترین نحو شستشو دهند.این نوع پودر ها رنگ لباس های شما را نمی برند و به الیاف لباس‌هایتان آسیب نمی رسانند و تمام لکه ها را به راحتی از بین می برند و بوی خوشی نیز دارند. این نوع پودر ها در بسته های ۱۰ کیلویی آماده شده اند‌.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید