شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید مایع سفید کننده لباس

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه استفاده از مایع سفید کنندهشرکت تولید مایع سفید کننده لباس سفید

قیمت خرید مایع سفید کننده لباس از طریق این مرکز ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. نرخ این محصول با توجه به خرید مشتریان محاسبه می شود و قیمت نهایی تعیین می گردد. اگر مایع سفید کننده به صورت عمده ای خریداری شود در کاهش قیمت تاثیر زیادی دارد.

قیمت خرید مایع سفید کننده لباس

نحوه استفاده از مایع سفید کننده

نحوه استفاده از مایع سفید کننده  مایع سفید کننده یک نوع محلول بسیار قوی است که دارای درصدی از هیپوکلرید سدیم است که برای استفاده از این محلول نباید به شکل غلیظ از آن استفاده کرد.

 نحوه استفاده از مایع سفید کننده به این گونه است که، برای از بین بردن لکه روی لباس و یا سفیدی پارچه باید حدود یک پیمانه مایع سفید کننده در یک لیتر آب مخلوط کرد. لباس یا پارچه سفید مورد نظر را از قبل با یک مواد شوینده معمولی باید شست و شو داد سپس به خوبی آب کشی کرد و بعد از آن مقداری مایع سفید کننده را بر روی لکه مورد نظر ریخته و پس از مدتی باید با یک دستکش به خوبی آن را آب کشی کرد زیرا مایع سفید کننده اگر بر روی لباس باقی بماند به بافت پارچه آسیب می زند و یا حتی ممکن است باعث سوراخ کردن لباس شود. 

این محلول را نباید هرگز با هیچ ماده سفید کننده دیگر مخلوط شود. در زمان استفاده از این محلول باید تهویه هوای کامل وجود داشته باشد.

شرکت تولید مایع سفید کننده لباس سفید

شرکت تولید مایع سفید کننده لباس سفید شرکت تولیدی مایع سفید کننده لباس را به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی آنلاین به دست خریداران می رساند. در شرکت تولید هرچه مرغوبیت این محصول بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد‌.

بهترین مارک وایتکس را می توان از طریق همین مرکز جست و جو کرد‌‌. شرکت تولید مایع سفید کننده ارزان را از طریق سایت که این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد را می توان خرید، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت وایتکس داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب مایع سفید کننده را خریداری کنیم.

شرکت تولیدی برای مشتریانی که به صورت جزئی مایع سفید کننده می خواهند در بسته بندی مخصوص از طریق همین مرکز به آن ها ارائه می دهد ولی برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان این محصول هستند برای آن ها عمده ای صورت می گیرد.

مایع سفید کننده در شرکت تولیدی به خاطر کیفیت خوبی که دارد یک محصول پرفروش محسوب می شود. وایتکس درجه یک ارزش قیمتی بالاتری برای فروش دارد. یکی از بهترین مرکز فروش مایع سفید کننده از طریق سایت اینترنتی می باشد.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید