شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکننده پودر لباسشویی 10 کیلویی نگین

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاصیت سفید کنندگی پودر لباسشویی 10 کیلویی نگینقیمت خرید پودر لباسشویی 10 کیلویی نگین

صادرکننده پودر لباسشویی 10 کیلویی نگین توسط شرکت های بازرگانی این محصول را ارائه می کند. لیست قیمت پودر لباسشویی را می توان از سایت های اینترنتی بصورت مستقیم و بدون واسطه دریافت نمود. خرید آنلاین انواع پودر لباسشویی به دلیل این که واسطه ای وجود ندارد بسیار به صرفه می باشد.

صادرکننده پودر لباسشویی 10 کیلویی نگین

خاصیت سفید کنندگی پودر لباسشویی 10 کیلویی نگین

خاصیت سفید کنندگی پودر لباسشویی 10 کیلویی نگین سفید کنندکی پودر لباسشویی 10 کیلویی نگین به علت وجود مولکول های هیدروفوب و هیدروفیل می باشد. مولکول های موجود در پودر نگین کشش سطحی آب را کم می کند و موجب ازدیاد رطوبت می شود. 

بیلدرها نیز اجزای اصلی پودر لباسشویی 1 کیلویی نگین می باشند که موجب زیاد شدن کارآمدی شستشو سورفاکتانتها می گردند. این سازنده ها باید یون های سختی آب محلول شست شو را از کار بیاندازند. 

ماهیت کاتالیکی آنزیم های پروتئینی در پودر لباسشویی نگین باعث از بین بردن بسیاری از لک های پروتئینی و چربی و نشاسته آن می شوند. از آنزیم های مورد کاربرد در صنعت شست و شو می توان به این موارد اشاره نمود:

  • آنزیم پروتئاز : تجزیه لكه های پروتئینی مانند لكه های غذایی شیر، تخم مرغ، گیاهان، خون 
  • آنزیم لیپاز : تجزیه لكه های چربی
  • آنزیم آمیلاز : تجزیه لكه های نشاسته ای مانند مواد قندی

تولیدی پودر لباسشویی نگین با بهره گیری از فناوری جدید و استفاده از دستگاه های مدرن اقدام به تولید با کیفیت این نوع پودر می کند. خرید مستقیم از تولیدی ها با نرخ کمتری صورت می گیرد. این تولیدی ها پودر لباسشویی 10 کیلویی را در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می کنند.

قیمت خرید پودر لباسشویی 10 کیلویی نگین

قیمت <a href=خرید پودر لباسشویی 10 کیلویی نگین” class=”img-responsive aligncenter”> قیمت خرید پودر لباسشویی 10 کیلویی را می توان از سایت های اینترنتی دریافت نمود.

صادرات امر بسیار مهمی است و در موضوع رونق اقتصاد یک کشور بسیار نقش بسزایی دارد

صادرات باعث ارز آوری به یک کشور می شود و این خود سبب می شود تا روز به روز از لحاظ اقتصادی به وضعیت بهتری دست پیدا کنیم و بتوانیم تولیدی ها و کارخانجات خود را گسترش دهیم و فرصت های شغلی برای جوانان کشورمان فراهم کنیم

از دیگر دستاورد های صادرات این است که می توانیم کالای ایرانی و کیفیت آن را به کشور های دیگر بشناسانیم

بازرگانی هایی در این زمینه حضور دارند که بازرگانی‌ پودر لباسشویی صادرات این محصول را انجام می دهند و در این حوزه متخصص هستند.

در این سایت می توانید پودر لباسشویی 10 کیلویی را با نرخ مناسب و کیفیتی بی نظیر سفارش دهید تا در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی کامل شود. برای اطلاع از لیست قیمت با مدیران فروش سایت در رابطه باشید.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید