شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پودر رختشویی کیسه ای فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلیل مرغوبیت پودر رختشویی کیسه ای چیست؟قیمت شگفت انگیز پودر رختشویی کیسه ای

پودر رختشویی می دانیم که برای شستن لباس بسیار کاربرد دارند که با این وجود بر میزان تولید و فروش روز به روز افزوده می شود. پودر رختشویی کیسه ای فله در کارخانه های ایرانی در بهترین سطح کیفی آماده می شود و علاوه بر فروش در داخل کشور به بازار کشور های خارجی نیز صادر می گردند.

صادرات پودر رختشویی کیسه ای فله

دلیل مرغوبیت پودر رختشویی کیسه ای چیست؟

دلیل مرغوبیت پودر رختشویی کیسه ای چیست؟ برای رخت شستن می دانیم که از مواد شوینده خاص که به آنها پودر رختشویی می گویند استفاده می کنند. این محصولات با توجه به کارایی که دارند دارای بازار فروش خوبی هستند که زمینه را برای تولید عمده شان فراهم می آورد.

این محصولات با وجود اینکه از ملزومات ضروری برای شست و شوی لباس می باشد با سوددهی بسیار همراه هستند که این امر تولیدی های بسیاری را به صرافت برای تولید عمده انداخته تا کسب منافع کنند. تنوع در بین پودر ها بسیار می باشد که دلیل آن می تواند عوامل متعددی چون روش عرضه شان باشد.

در خطوط تولید کارخانه ها شاهد تولید محصولات به صورت فله و بسته بندی هستیم که نمونه های بسته بندی باز تنوع زیادی دارند. برخی در کیسه و برخی در کارتن هایی در اوزان مختلف پودر ها را سورتینگ می نمایند.

در اینجا می خواهیم در مورد پودر رختشویی کیسه ای بگوییم که در اوزان 50، 40، 30، 20، 10 کیلویی هستند و اغلب این محصولات در هتل ها، بیمارستان ها که مصرف کلی دارند مورد توجه قرار می گیرند. 

از نظر کیفیت در بین پودر ها تفاوت بسیار دیده می شود که دلیل مرغوبیت برخی نمونه ها مواد اولیه عالی است که در خطوط تولید به کار می رود و با وجود آنزیم های بسیار قدرت پاک کنندگی شان افزایش می یابد.

ایجاد کف فراوان با ماندگاری بالا دلیل دیگر مرغوبیت پودر رختشویی کیسه ای است. محصولات مورد نظر را نسبت به نمونه های کارتنی می توان با قیمت ارزان تری تهیه کرد.

قیمت شگفت انگیز پودر رختشویی کیسه ای

قیمت شگفت انگیز پودر رختشویی کیسه ای  پودر رختشویی کیسه ای در تولیدی های متعددی آماده می شوند که هر کدام مشخصات خاصی را برای محصولات خود برمی گزینند. با این تفاسیر در موقع خرید با قیمت های متفاوتی مواجه هستیم که دلیل آن تنوع در تولید می باشد.

قیمت پودر رختشویی تحت نظر کارشناسان تولید تعیین می گردد که در این زمینه عوامل بسیاری تاثیر گذار می باشد که در ادامه مطلب ذکر می کنیم:

  1. وزن بسته بندی
  2. نوع بسته بندی
  3. روش فروش
  4. برند تولید کننده
  5. میزان عرضه و تقاضا

پودر رختشویی فله ای ارزان تر از پودر های بسته بندی می باشد که دلیل آن نبود هزینه های سورتینگ می باشد.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید