شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت مواد شوینده تندیس قزوین با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

قزوین بزرگترین مزکز تولید مواد شوینده بهداشتیکارخانه مواد شوینده بهداشتی تندیسفروش عمده پودر دستی و ماشینی تندیسصادرات پودر لباسشویی به سراسر جهان
شرکت تندیس قزوین فروش خرید قیمت مواد شوینده ارزان

کارخانه شرکت تندیس در قزوین واقع می باشد . شرکت سمبل شیمی قزوین تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی تندیس با قیمت ارزان جهت خرید و فروش عمده است .

کارخانه مواد شوینده تندیس با ظرفیت تولید روزانه ۲۰۰ تن مواد شوینده بهداشتی اعم از پودر لباسشویی ، مایعات ظرفشویی دستشویی و غیره یکی از شرکت های فعال در این حوزه می باشد .

شرکت تندیس قزوین فروش خرید قیمت مواد شوینده ارزان

قزوین بزرگترین مزکز تولید مواد شوینده بهداشتی

استان قزوین به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب ، آب و هوای مطلوب و نزدیک بودن به استان تهران بزرگترین کارخانه های تولید کننده مواد شوینده بهداشتی را در شهرک صنعتی های خود میزبان می باشد .

کارخانه های بزرگ و به نامی همچون هنکل پاک وش ، پاکنام ، سمبل شیمی و غیره در استان قزوین شهرک صنعتی لیا واقع در بوئین الزهرا فعال می باشند و روزانه حجم عظیمی از مواد شوینده بهداشتی را تولید و به بازار داخلی و صادراتی کشورهای هم جوار همچون عراق ، افغانستان ، پاکستان ، امارات و غیره روانه می کنند .

شرکت تندیس قزوین فروش خرید قیمت مواد شوینده ارزان

کارخانه مواد شوینده بهداشتی تندیس

شرکت سمبل شیمی به دلیل کیفیت مطلوب محصولات تولیدی کارخانه و قیمت رقابتی همچنین تنوع بالای محصولات در بازار ایران و کشور های هم جوار دارای فروش زیاد و سهم بالایی از بازار مواد شوینده بهداشتی هست .

این موضوع باعث شده خریداران و فروشندگان همچنین تاجران فعال در حوزه مواد شوینده بهداشتی تمایل زیادی برای همکاری با شرکت تندیس قزوین داشته باشند .

شرکت تندیس قزوین فروش خرید قیمت مواد شوینده ارزان

فروش عمده پودر دستی و ماشینی تندیس

پودر لباسشویی یا همان پودر رختشویی تندیس در بسته بندی کارتنی و فله ای در کارخانه تندیس تولید می شود . پودر لباسشویی کارتنی با جعبه های ۵۰۰ گرمی در کارتن های ۲۴  عددی روانه بازار مصرفی می شود .

پودر فله ای تندیس در دو نوع دستی و ماشینی با بسته های ۱۰ و ۲۰ کیلوگرمی جهت مصارف گوناگون از جمله خشکشویی ها ، رستوران ها ، هتل ها ، بیمارستان ها و غیره در بازار داخلی ایران و بازار صادراتی عرضه می شود .

شرکت تندیس قزوین فروش خرید قیمت مواد شوینده ارزان

صادرات پودر لباسشویی به سراسر جهان

شرکت شوینده بهداشتی چیرا بزرگترین و تخصصی ترین شرکت فعال در تجارت داخلی و صادراتی انواع مواد شوینده قیمت و کیفیت مناسب با بسته بندی دلخواه و مطلوب مشتری در ایران و جهان می باشد .

پودر لباسشویی با واحدی به نام اکتیو اندازه گیری می شود . به عنوان مثال کشور عراق بیشتر پودر لباسشویی دستی با اکتیو ۸ یا ۱۰ را از کشور ایران خرید و عمل واردات را انجام می دهد .

مجموعه ما با استراتژی احترام به درخواست مشتری همیشه به دنبال تامین مواد شوینده با کیفیت و بسته بندی درخواستی مشریان خود است .

شرکت تندیس قزوین فروش خرید قیمت مواد شوینده ارزان

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید