شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید کننده صابون پژمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید صابون پژمانمرکز پخش صابون پژمان

مواد شوینده بهداشتی از جمله صابون پژمان و مایعات حمام که با پوست بدن و دستها در تماس مستقیم هستند در رعایت استانداردهای تعریف شده از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. در ساخت این شوینده ها باید از بهترین مواد اولیه و مواد طبیعی استفاده شود ، به گونه ای که در پایان می توان از آن به عنوان صابونی استفاده کرد که نه تنها برای پوست مضر نیست بلکه نرم کننده ای عالی برای پوست بدن شما باشد. صابون یکی از اصلی ترین عناصر پاکیزگی در هر خانه ای است.

شرکت تولید کننده صابون پژمان

فرآیند تولید صابون پژمان

فرآیند تولید صابون پژمان
پس از ورود به واحد ، مواد اولیه در انبار ذخیره می شوند و سپس به طور جداگانه وزن می شوند و داخل مخازن ذوب مربوط (چربی ، سودا ، آب نمک) وارد می شوند. ذوب با بخار انجام می شود و مواد با انتقال پمپ ها به دیگ صابون کاملاً تکمیل می شوند. پس از مرحله تولید چربی ، مرحله پایین که حاوی گلیسیرین است خالی می شود و به دلیل کمبود حجم زیاد صابون پخته شده (800 کیلوگرم در متر مکعب در متر مکعب در متر مکعب) و گلیسیرین بیشتر (1276 کیلوگرم بر متر مکعب) مرحله بالایی وارد خشک کن می شود.

فاز حاوی گلیسیرین ، که آغشته به نمک و غیره است ، می توان برای استخراج گلیسیرین بازیافت کرد ، زیرا ، زیرا این یک عمل هزینه بر است ، معمولاً به شکل اصلی خود برای استفاده در گیاهان کود شیمیایی فروخته می شود. فاز ورود به خشک کن ، با از بین رفتن رطوبت ، به قطعات سخت تبدیل می شود که پس از عبور از درون رنده دوباره خرد می شوند و سپس در سیلو ذخیره می شوند.

سپس با اسانس ، رنگ ، دی اکسید تیتانیوم و سیلیکات سدیم مخلوط و مخلوط می شود. سپس برای مخلوط کردن بیشتر ، که باعث افزایش کیفیت صابون می شود ، از دستگاه سه رول استفاده می شود که دارای سه غلطک افقی است که در جهت مخالف حرکت می کنند. پس از عبور از تری رول ، صابون به صورت صابون پخته می شود ، از طریق میز برش عبور می کند ، به قطعات مورد نظر بریده می شود و سپس علامت مربوطه در دستگاه پرس بر روی آن حک شده است.

مرکز پخش صابون پژمان

مرکز پخش صابون پژمان بازاریابی کالاها و محصولات یکی از مهمترین چالش های تولید کنندگان ، خریداران و عمده فروشان در هر زمینه ای است. زیرا اگر کارخانه خیلی نزدیک یا خیلی نزدیک باشد ، هزینه حمل کالاهای خریداری شده را گرانتر یا ارزانتر خواهد کرد و این باعث می شود که مشتریان در صورت افزایش هزینه ، کالاهای خاصی را متوقف کنند.

تولید صابون پژمان نیز این امر را به عنوان یکی از اولویت های اصلی خود بدست آورده است و تعداد و حجم زیادی از خریدهایی را که از این طریق انجام می شود ، به عنوان یک سهولت ویژه ، اختصاص داده است ، به گونه ای که این امر  برای پخش صابون پژمان متعهد می شود که این محصول را به مکان مورد نظر خریدار منتقل کرده و این کار را انجام دهد یعنی هیچ هزینه اضافی را بر خریدار تحمیل نمی کند.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید