شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی شیشه شوی قوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد تشکیل دهنده شیشه شوی قویمرکز پخش شیشه شوی قوی

از شیشه شوی قوی برای از بین بردن لکه های روی شیشه و هر سطحی استفاده می شود. انواع شیشه شوی مختلفی دارد؛ شیشه شوی اکتیو؛ سیف؛ پاریسا؛ راپیدو؛ تاژ و غیره در شرکت های مختلف تولید می شوند و به فروش می رسانند.

شرکت تولیدی شیشه شوی قوی

مواد تشکیل دهنده شیشه شوی قوی

مواد تشکیل دهنده شیشه شوی قوی مواد تشکیل شیشه شوی: سدیم لوریل اتر سولفات است که به دلیل ایجاد کف در این محصول استفاده می شود، که این ماده خمیر مانند بوده و زرد رنگ است و بوی خوبی دارد و SLES هم به این ماده می گویند. این مواد فعال سطح آنیونی بوده و از الکیل اتر سولفات به دست آمده، و از مواد الکل چرب نیز مانند(روغن نارگیل) با اکسید اتلین استفاده می شود ولی هرگز نباید این ماده با دست برخورد مستقیم داشته باشید زیرا باعث اگزما و سوختگی پوست می شود. حتی می توان از آب و آب مقطر نیز استفاده کرد. اتانول یا الکل که در این ماده استفاده می شود، ضدعفونی قوی است، که اتانول یک ماده بدون آتش زا بوده و بوی نسبتن تندی دارد و به همین خاطر از مواد رنگ  خوراکی استفاده می شود که بوی فوق العاده خوبی دارد.

یک نمونه دیگر شیشه شوی می توانید در خانه تولید کنید:آب مقطر و سرکه است که می توان در آن از رنگ خوراکی که دارای  بوی خوبی است استفاده کرد.این محصول حتی در شستشوی چدن های گاز نیز کاربرد دارد زیرا به دلیل قوی بودن پاک کننده اش در همه جا مصرف دارد و از آن یک شیشه شوی قوی نام می برند.

امروزه انواع مختلفی شیشه شوی وجود دارد و همچنین کاربرد های مختلف: در ماشین  برای پاک کننده شیشه ها و بخار نگرفتن استفاده می شود.شیشه شوی سطح پارکت یا سرامیک خانه برای از بین بردن کثیفی های سطوح استفاده می شود، ششه پاک کن برای انواع شیشه که لک آن ها برطرف شود، دیگر شیشه های چند منظوره وجود دارد که برای همه موارد استفاده می شود و به صرفه است.

مرکز پخش شیشه شوی قوی

مرکز پخش شیشه شوی قوی پخش شیشه شوی امروزه در همه ی شرکت ها با قدرت پاک کنندگی بالا و بهترین مواد تولید می کنند. امروزه شیشه شوی در همه خانه ها پر استفاده ترین است و خانم ها خیلی استفاده می کنند.

شیشه شوی در انواع طرح ها و مارک های مختلف تولید می شوند، امروزه کارخانه جاتی در تهران، اصفهان، رشت و…. این محصول را  تولید می کنند. این کالا را می توان در انواع فروشگاه ها خریداری کرد و یا از طریق پیج های معتبر با قیمت مناسب تهیه کرده و تحویل گرفت.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید