شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده پودر لباسشویی هندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید پودر لباسشویی هندیمراکز خرید پودر لباسشویی هندی بدون آنزیم

پودر ماشین لباسشویی هندی یکی از انواع پودر هایی می باشد که برای شست و شوی لباس و موارد دیگر در ماشین لباسشویی به کار می رود. همچنین دارای ویژگی هایی می باشد که باعث شده است از طرفداران خاصی برخوردار شود. از این رو تولید کننده پودر لباسشویی هندی محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه خود را در سراسر کشور و مراکز فروش در دسترس خریداران قرار داده است.

تولید کننده پودر لباسشویی هندی

روش تولید پودر لباسشویی هندی

روش <a href=تولید پودر لباسشویی هندی” class=”img-responsive aligncenter”>  امروزه با توجه به نیاز مردم انواع پودر لباسشویی در بازار با برندهای مختلف توزیع شده است. با توجه به اینکه استفاده از این پودرها می تواند در سلامتی انسان ها نقش داشته باشند، آشنایی بیشتر با این نمونه کمک می‌کند که ما بهترین پودر را انتخاب و خریداری کنیم. از این رو ما در این قسمت قصد داریم در رابطه با پودر لباسشویی هندی صحبت کنیم.
برای تهیه این پودر روش های مختلفی وجود دارد که در این قسمت ما یک روش را توضیح می دهیم. دراین روش:

  • ابتدا مواد اولیه را که به صورت فله وارد کارخانه شده است با نسبت هایی که به صورت نمونه دارند آماده می کنند. این مواد شامل کربنات سدیم، سدیم سولفات، کربنات سدیم و مواد جامد دیگری می باشد که کلیه این مواد به صورت پودر هستند مواد دیگری نیز می باشد که به صورت مایع هستند.ابتدا مواد پودری را به طور جداگانه وارد یک مخزن می‌کنند و همگی در این مخزن با هم ترکیب می شوند. سپس مواد اولیه‌ای که به شکل مایع هستند؛ از جمله آب را به این مواد اضافه کرده و هنگامی که با هم میکس می‌شوند خمیری به دست می‌آید به نام خمیر اسلوری.
  • این خمیر بعد از آماده شدن وارد مرحله فیلتراسیون می شود و طبق یک فرایندی فیلترهایی که در این مرحله وجود دارند، عمل فیلتر مواد را انجام می دهند. بعد از مرحله فیلتراسیون مرحله سانتریفیوژ است که در این مرحله بر روی مواد صورت می‌گیرد. در مرحله بعد خمیر وارد برج می شود، هوای گرم از پایین برج وارد آن شده و شروع به خشک شدن خمیر می کند. بیشتر پودری که تشکیل می‌شود در قسمت پایین برج است. سپس در پایین این دستگاه یک قیف می باشد که پودرها از طریق آن به نوار نقاله  و سیلوها انتقال داده می‌شوند، و در مرحله آخر بسته‌بندی و  عرضه نمونه به بازار انجام می‌شود.

مراکز خرید پودر لباسشویی هندی بدون آنزیم

مراکز <a href=خرید پودر لباسشویی هندی بدون آنزیم” class=”img-responsive aligncenter”> پودر لباسشویی دارای انواع مختلف (آنزیم دار و بدون آنزیم) می باشد. از این رو خرید پودر لباسشویی بدون آنزیم به دلیل این که به لباس ها آسیبی نمی رساند، توسط خریداران در این مراکز صورت می‌گیرد و آن ها می‌توانند خرید خود را به صورت جزئی و کلی انجام دهند.
خوشبختانه در کشور ایران، تولیدکنندگان، تولید پودر لباسشویی بدون آنزیم را با کیفیت عالی انجام داده اند و با توزیع آن ها در فروشگاه های سراسر کشور سبب شده‌اند که ما در تهیه این نمونه مشکلی نداشته باشیم.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید