شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع پودر رختشویی صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید پودر رختشویی صنعتیمرکز خرید پودر رختشویی صنعتی

پودر رختشویی صنعتی از جمله شوینده های مناسب برای مراکزی است که حجم زیادی از لباس های کثیف را درون ماشین های لباسشویی صنعتی می شورند. موادی که در تولید این پودرها به کار برده می شود نسبت به پودر های خانگی متفاوت هستند، به همین دلیل شاهد تولید انواع پودر رختشویی هستیم.

برای خرید پودر رختشویی به صورت مستقیم از تولیدکننده می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

تولید انواع پودر رختشویی صنعتی

مراحل تولید پودر رختشویی صنعتی

مراحل تولید پودر رختشویی صنعتی توجه به تمیزی یکی از دغدغه های همیشگی بشر بوده است. به همین دلیل حضور مواد شوینده یکی از مواد مهم محسوب می شود که در ابتدا از ترکیب طبیعی چندین ماده مانند خاکستر یا ذغال و گوگرد بهره می بردند اما به مرور با صنعتی شدن از ترکیبات شیمیایی خاصی مواد شوینده مصنوعی را به دست آمد.

تولید پودر رختشویی در کشورمان به دهه سی بر می گردد که اولین خط تولید داخلی فعالیت خود را آغاز کرد. به طور کلی فرایند تولید پودر رختشویی سه گونه است که در ادامه آن ها را نام می بریم:

  1. تولید به روش خشک کن دوار
  2. تولید به روش خشک کن پاششی
  3. تولید به روش میکسینگ

هر کدام از این روش ها فرایند های مختلفی را برای تولید پودر لباسشویی طی می کنند، بدین گونه که میزان سرمایه اولیه، نوع دستگاه های مورد نیاز و ظرفیت یا گنجایش تولید محصول نهایی در هر کدام متفاوت است.

در فرایند تولید به مواد مایع و مواد پودری نیاز است که در مرحله ابتدایی در خط تولید مواد اولیه مایع را با هم مخلوط می کنند، سپس در مرحله دوم نیاز است مواد پودری مخلوط شده را به آن ها اضافه کرد. این مواد با خمیری مخصوص ترکیب می شوند و در نهایت با گذراندن فرایند های مختلف محصولی که به دست می آید شکل پودر به خود می گیرد و آماده بسته بندی می شود.

اینکه پودری که می خرید چه ویژگی شاخصی داشته باشد بستگی به ترکیبات آن دارد و اینکه از هر کدام از مواد مایع و جامد به چه میزان استفاده شده باشد. به عنوان مثال وقتی می گوییم پودری کفدهی خوبی دارد این ویژگی وابسته به میزان موادی می باشد که به ترکیبات اولیه اضافه شده است.

مرکز خرید پودر رختشویی صنعتی

مرکز خرید پودر رختشویی صنعتی خرید پودر لباسشویی صنعتی از مرکز خرید عمده انتخابی هوشمندانه است. عموما خرید این پودر به صورت عمده صورت می گیرد، بدین منظور می توانید عرضه کننده ای مطمئن را شناسایی کنید و جهت خرید اقدام نمایید

فرصت خرید عمده و مستقیم از طریق همین سایت فراهم شد تا بتوانید خریدی راحت و مطمئن را در کم ترین زمان تجربه کنید.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید