شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکننده پودر ماشین لباسشویی 25 کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کدام پودر ماشین لباسشویی را انتخاب کنیم؟قیمت پودر ماشین لباسشویی 25 کیلویی

پودر ماشین لباسشویی از مواد شوینده بسیار پرکاربرد و رایج برای شست و شوی لباس در ماشین لباسشویی است که در هر خانه ای می توان آن را یافت. امروزه در بازار این پودر در انواع مارک ها و برندهای متنوع  در وزن ها و یا حجم های مختلف وجود دارد. اما یکی از مقرون ترین و با صرفه ترین آن پودر ماشین لباسشویی 25 کیلویی است که با همکاری بهترین تولید کننده آن به صورت مستقیم و با قیمتی مناسب عرضه می شود.

تولیدکننده پودر ماشین لباسشویی 25 کیلویی

کدام پودر ماشین لباسشویی را انتخاب کنیم؟

کدام پودر ماشین لباسشویی را انتخاب کنیم؟ همان طور که اشاره شد در بازار مواد بهداشتی و شویند، انواع و اقسام پودر ماشین لباسشویی وجود دارد که گاهی حتی خریداران این پودرها را سردرگم می کند که کدام پودر ماشین لباسشویی را انتخاب کنیم؟

اما برای پاسخ به این سوال باید در نظر داشت چه نوع پودرهای در این بازار وجود دارد و تفاوت اساسی آنها چیست؟

برای انتخاب این محصول باید در نظر داشت که علاوه بر قیمت مناسب و کیفیت بالا، برای چه نوع لباسی از این مواد شوینده را نیاز داریم. اما به طور کلی می توان این نوع پودرهای ماشین لباسشویی را به سه دسته تقسیم بندی کرد:

  1. پودر مخصوص لباس های رنگی: برای شست لباس های رنگی باید از پودری استفاده نمود که به رنگ لباس آسیبی وارد نشود. قدرت پاک کنندگی و فرمول این پودر بگونه ای است که لکه های چربی و میکروب ها را از بین می برد بدون این که بافت و رنگ لباس صدمه ببیند. برای انتخاب این محصول بهتر است از پودرهای استفاده نمایید که تحت لیسانس باشند و حتما روی بسته قید شده باشد مخصوص لباس های رنگی.
  2. پودر مخصوص لباس های سفید و ملافه: این نوع مواد شوینده قدرت پاک کنندگی بسیار بالای دارد تا این نوع پارچه ها چرک مرده و یا کدر نشوند.
  3. پور مخصوص لباس کودکان: این پودر در واقع پودر صابون کودکان است که عطر کمتری به نسبت انواع پودرهای ماشین لباسشویی دارد اما کیفیت پاک کنندگی بالای دارد علاوه بر کودکان مخصوص کسانی است که پوست حساسی دارند.

 اما به طور کلی باید در نظر داشت قدرت پاک کنندگی مطلوب علاوه بر نوع پودر بستگی به نوع سختی آب و حتی نوع ماشین لباسشویی نیز دارد.

پودر ماشین لباسشویی قوی که علاوه بر پاک کنندگی عالی باعث نمی شود رنگ لباس تغییر و یا تداخل پیدا نکند و همین طور به صورت کیلویی عرضه می شود. (از این روی قیمت آن با صرفه  اقتصادی بالا همراه است)، با نوع سختی آب و همچنین آب سرد قدرت پاک کنندگی مطلوبی داشته باشد.

قیمت پودر ماشین لباسشویی 25 کیلویی

قیمت پودر ماشین لباسشویی 25 کیلویی قیمت پودر لباسشویی 25 کیلویی به نسبت پودرهای یک کیلویی و یا بیشتر قیمت پایین تری دارد و از این روی بسیار مناسب خانواده های پر جمعیت، مراکز بهداشتی و هتل ها است.

خریدارن و تجار می توانند برای کسب اطلاعات بیشتری با ما تماس بگیرند.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید