شرکت شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده پودر دستی نگین

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه پودر دستی نگینقیمت روز پودر دستی نگین

توزیع کننده پودر دستی نگین باید با نیازها و میزان تقاضای بازار هدف خود آشنایی کامل داشته باشد. بدون شک شناخت نیاز خریدار نقش مهمی در افزایش میزان فروش و موفقیت برندهای تولیدی خواهد داشت. امروزه با توجه به افزایش فعالیت واحدهای تولیدی و رقابت آنها، فاکتور قیمت می تواند جذب مشتری بیشتری به ویژه در خریدهای عمده و صادراتی را به همراه داشته باشد. در مورد تهیه و تولید این محصولات و چگونگی افزایش میزان فروش چه اطلاعاتی دارید؟

توزیع کننده پودر دستی نگین

طرز تهیه پودر دستی نگین

طرز تهیه پودر دستی نگین سالیانه هزاران کیلو انواع پودر دستی و ماشینی به صورت فله ای، کیلویی و بسته بندی در بازار داخلی خرید و فروش می شوند. بدون شک کمتر کسی از فرآیند و شیوه تولید این محصولات اطلاعات دارد. توجه به شکل ظاهری، نوع بسته بندی، میزان لکه بری و همچنین قیمت از جمله فاکتورهایی هستند که مشتری را ترغیب به خرید می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که فرآیند تولید پودر رختشویی با دستگاه های تمام اتوماتیک مراحل زیر را شامل می شوند:

  • ذخیره سازی مواد اولیه و حمل و نقل مواد خام
  • واحد اندازه گیری مواد مورد نیاز تولید برحسب استاندارد.
  • واحد آماده سازی دوغاب
  • واحد خشک کردن اسپری
  • واحد پس از مخلوط
  • واحد خیره سازی پودر تولیدی
  • بسته بندی و کنترل کیفی نهایی

در واحد اندازه گیری مواد تمامی مراحل به صورت اتوماتک صورت می گیرد. همچنین واحد آماده سازی دوغاب شامل فرآیند ترکیب مرز، فیلتر کردن و فرسوده سازی است. آماده سازی دوغاب نیز به معنی ترکیب کردن مواد خام و جامد اولیه مانند آب فرآوری، کربنات سدیم، پنتا سدیم و … است. بروز هر گونه خطا و اشتباه در محاسبه ترکیب مواد اولیه و عدم آگاهی کامل از مدت زمان مناسب برای دوغاب می تواند موجب کاهش کیفیت محصول نهایی تولیدی شود.

قیمت روز پودر دستی نگین

قیمت روز پودر دستی نگین امروزه انواع پودر دستی ایرانی قابلیت استفاده برای مصارف خانگی، عمومی و حتی صنعتی نیز دارند. کنترل کف و عدم ایجاد حساسیت پوستی و مقرون به صرفه بودن برخی از معیارها و مشخصات نمونه های باکیفیت این محصولات به شمار می آیند.
در بازار یکی از فاکتورهای مهم برای خریداران عمده و مراکز خرید و فروش انواع پودر دستی نگین، قیمت و نرخ روز آن است. همانطور که می دانید طی ماه های اخیر به علت نوسانات بازار و افزایش نرخ مواد اولیه شاهد روند و سیر صعودی قیمت پودر دستی در بازار هستیم.
برای خرید این محصولات با قیمت کارخانه تولیدی با هدف افزایش حاشیه سود و کنترل قیمت در بازار هدف خود می توانید از طریق آنلاین و نمایندگان پخش مستقیم اقدام به ثبت سفارش کلی کنید.

مدیر مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شوینده چیرا شما را به خرید عمده و مستقیم از کارخانه بهترین محصولات شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید